Pracownik Budowlany

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Pracownik budowlany

WYMAGANIA DLA KANDYDATA

Poszukujemy osób:

  • Zmotywowanych do kreatywnego, samodzielnego działania,
  • Odpowiedzialnych, dyspozycyjnych, dokładnych.

Obowiązki

  • Szeroko pojęte prace remontowo-budowlane,
  • Prace przy remoncie i budowie kurników,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę w pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Oferty w postaci:

  • życiorysu,
  • listu motywacyjnego,
  • dodatkowych dokumentów (kopie) potwierdzających kwalifikacje,

należy dostarczyć bezpośrednio na adres Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej Borowski z siedzibą w Koźminie Wlkp., ul. Wierzbowa 29 bądź drogą mailową na adres: sekretariat@aborowski.pl lub pod nr tel. 666 063 506

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej Borowski z siedzibą w Koźminie Wlkp. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że kontaktować się będziemy tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej Borowski. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek uczestnictwa w procesie rekrutacji.